Opr. Dr. İlyas Şahin Genel Müdür oldu

Özel Atakent Hastanesinde görev değişikliği

 

 

Haber / Esin KAYA

 

Özel Atakent Hastanesi’nde yıllarca Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten ve yeni yapılanma sürecinde de kurumunu yalnız bırakmayarak Mesul Müdür olarak göreve devam eden Opr. Dr. İlyas Şahin, Genel Müdürlük görevine atandı. Görevi devraldığı Dr. Güven Hocaoğlu’ndan hizmet çıtasını daha yukarılara taşımak için çaba göstereceğini belirten Şahin, “2010 yılında başlayan Atakent Hastanesi yolculuğumuzda, bugün Yalova ve bölgemizin en iyi özel hastanesi olan Özel Atakent Hastanesi’ne Genel Müdür olarak atanmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Hızla büyümenin ve bir aile olmanın hazzını yaşadıklarını dile getiren Opr. Dr. İlyas Şahin, “Bugün bir bayrak teslimi gerçekleştirdik. Demek ki Yalova’da ve Atakent Hastanesi’nde güzel işler başarmışız. Bu makamın hakkını en iyi şekilde vermeye gayret göstereceğiz. Sağlık sektörü maneviyatı çok büyük bir iş. Yılarca görev yaptığım Atakent Hastanesi’nde yani ‘yuvamda’ tüm Atakent Hastanesi çalışanlarının da desteğiyle elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

OPR. DR. İLYAS ŞAHİN KİMDİR?

1966 yılında Adana’da doğan Opr. Dr. İlyas Şahin, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. Uzmanlığını Şişli Etfal Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlayan Şahin, sırasıyla İstanbul Özel Haznedar Hastanesi, Yalova Devlet Hastanesi, Özel Yalova Hastanesi’nde genel cerrah olarak görev yaptı. Son olarak Atakent Hastanesi’nde görev alan Opr. Dr. İlyas Şahin, İngilizce biliyor, evli ve 2 kız çocuğu babası.

 

Gizlilik

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

• GÜVENLİK VE GİZLİLİK

İletişim

Adres: Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No : 52/A YALOVA

Telefon: (0226) 814 13 32

Fax: (0226) 811 03 00

Mail: habercigazetesi77@gmail.com

Yukarı Çık