Yeni eğitim-öğretim yılı nedeniyle okullar ziyaret edildi

 

 

 

Çiftllikköy Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 19 Temmuz İlkokulu’nu ziyaret eden Vekil Meliha Akyol, Daire Başkanı Fikret Yılmaz ve Müdür Ali Tosun, eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundular.

 

Haber / Esin KAYA

 

2019-2020 eğitim ve öğretim yılının başlaması AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Fikret Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çibir, Çiftlikköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Muhammet Beşir ve beraberindekiler, okulları ziyaret etti.

Vekil Meliha Akyol, Daire Başkanı Fikret Yılmaz ve Müdür Ali Tosun, Çiftllikköy Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 19 Temmuz İlkokulu’nun öğretmenler odasını ziyaret ederek eğitim-öğretim yılının hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Heyecan verici bu günde öğrenci ve öğretmenlerin yanında olmak, onlarla aynı havayı teneffüs etmek için okul ziyaretlerinde bulunduğunu söyleyen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Bugünler hem öğrenci hem de öğretmenler için çok önemli günlerdir. Bir öğretmen çocuğu olarak sizlerle birlikte olmak gurur vericidir” dedi.

Daha sonra 19 Temmuz İlkokulu Sanat Sokağı gezildikten sonra başarı dilekleri ile ziyaret sona erdi.

Gizlilik

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

• GÜVENLİK VE GİZLİLİK

İletişim

Adres: Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No : 52/A YALOVA

Telefon: (0226) 814 13 32

Fax: (0226) 811 03 00

Mail: habercigazetesi77@gmail.com

Yukarı Çık