Başkan Soyer’den minik öğrencilere ziyaret

                              

 


Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, yeni eğitim-öğretim yılının ilk gününde Hüdaverdi Aydın İlkokulu ile Gülkent İlkokulu’nda öğretmen ve öğrencileri ziyaret etti.

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

2019-2020 eğitim-öğretim yılının ilk gününde Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Doğan ve AK Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay ile birlikte ilçedeki anaokulu, 1. sınıflar ve özel eğitim sınıfını ziyaret ettiler.

Başkan Soyer, ilçe merkezindeki okullara yaptığı ziyarette okul müdürleri ve öğretmenlerle görüşerek; sorun ve sıkıntılarını dinledi. Ardından Hüdaverdi Aydın İlkokulu ile Gülkent İlkokulu’nun ana sınıflarına, 1. sınıflara ve özel eğitim sınıfına geçen Soyer, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek, onlarla teker teker ilgilendi.

Eğitim-öğretim yılının ilk gününde minik dostlarımızla bir araya gelmenin mutluluğu içinde olduğunu belirten Başkan Numan Soyer, " Bu çocuklar bizlerin, hepimizin geleceği. Bizim için çok önemliler. Yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimize ve ailelerine, fedakar ve saygıdeğer öğretmenlerimize ve tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" diye konuştu.

Gizlilik

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

• GÜVENLİK VE GİZLİLİK

İletişim

Adres: Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No : 52/A YALOVA

Telefon: (0226) 814 13 32

Fax: (0226) 811 03 00

Mail: habercigazetesi77@gmail.com

Yukarı Çık