‘Yeni eğitim yılı hayırlı olsun’

 

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının ülkeye, öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını diledi. 

 

Haber / Esin KAYA

 

Altınova’da 24 okulda; 262 idareci ve öğretmen ile 4 bine yakın öğrenci ders başı yaptı. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yeni eğitim-öğretim yılının başarı ve mutlulukların sıkça yaşandığı verimli bir yıl olması temennisinde bulundu.

SINIF BİRİNCİLERİNE BİSİKLET..

Belediye olarak eğitim ve öğretim çalışmalarına önem verdiklerini söyleyen Başkan Oral, şunları kaydetti: “Öğrenci ve öğretmenlerimizin geleceğimizin teminatı olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle belediye olarak eğitim öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimizi sürdürmekteyiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da okula yeni başlayan öğrencilere kırtasiye malzemeleri hediye ediyoruz. Sınıflarında birinci olan öğrencilere bisiklet hediye ettik. Sınıf birincilerine bu ödülümüz her yılsonu devam edecek” dedi.

Mesajında son 17 yılda eğitim alanında büyük yatırımlar yapıldığını ve önemli projelerin hayata geçirildiğini dile getiren Başkan Oral, eğitim için yapılanların her şeye değer olduğunu belirtti.

Gizlilik

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

• GÜVENLİK VE GİZLİLİK

İletişim

Adres: Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No : 52/A YALOVA

Telefon: (0226) 814 13 32

Fax: (0226) 811 03 00

Mail: habercigazetesi77@gmail.com

Yukarı Çık