ONLAR ERDİ MURADINA

 

Acar ve İnal Aileleri’nin en mutlu günü..

 

  • Fenerbahçe Orduevi’ndeki düğüne seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

 

Zeynep TAŞTAN

Yalova'nın ilk Belediye Başkanı Yakup Acar'ın torunu, Yalova'nın sevilen iş adamı ve ağabeyi Merhum İsmet Acar'ın oğlu Levent Acar ile bir zamanlar1. ligdeki ünlü Vefa takımının stoperi, Ayvalık Zeytinyağı fabrikası sahibi, mali müşavir Merhum Hamdi Büyükarslan'ın kızı Ayşegül Acar'ın kızı Levay Acar, dünyaevine girdi.

Düğünde farklı konsept..

1971-1973 yılları arasında Orman Bakanı olan profesör, bilim insanı, siyasetçi Selahattin İnal'ın kardeşi bilim insanı, İnş. Ýük.Müh.Hikmet İnal'ın torunu, Doktor Murat İnal ve Edebiyat Öğretmeni Işın İnal'ın oğlu Murat Can İnal ile hayatını birleştiren Levay Acar'ın düğünü Fenerbahçe Orduevi’nde seçkin bir davetli topluluğunun katılımı ile üç ayrı açık hava konseptinde yapıldı. Düğün Kırbahçe'de verilen kokteyl ile başladı. Günbatımı terasında davetliler önünde nikah kıyıldı. Nikah şahitliklerini gelin Levay Acar'ın kardeşi İsmet Acarile damat Murat Can İnal'ın çocukluk ve ilkokuldan sınıf arkadaşı Emre Can gerçekleştirdi. Nikahtan sonra havuz ve deniz kenarı bahçede özel hazırlanan yemekli düğüne geçildi. Davetliler, orkestra ve solistler eşliğinde geç vakte kadar eğlendiler.

Düğüne katılım yüksekti..

Düğüne; Muharrem İnce, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ve eşi Nuray Güleç, Gebzeli iş adamı ve siyasetçi H.İbrahim Şahinler ile eşi Ülkü Şahinler, siyasetçi M.Yaşar Ahi ve Ramazan Kopuz bizzat katıldılar. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman düğüne katılamadı ancak çiçek gönderdi. İnal ve Bozkurt ailelerinin de hazır bulunduğu düğüne ayrıca, Yalova'dan Kaptan Okan Erözalp ve eşi Yeşim Erözalp, Kenan Baş ve eşi Süreyya Baş, Rahmi Düner ve eşi Cahide Düner, Mustafa Şener ve eşi Sercan Şener, İsmail Eminoğlu ve eşi Sibel Eminoğlu ,Hakan Erözalp ve eşi Bidaye Erözalp, Gülgün Okvuran, Gülsüm Okvuran, Ozan Güralp ve eşi Ebru Güralp, Mustafa Çuhadar ve eşi Gülderen Çuhadar, Kaptan Pilot Tuncay Akbir ve eşi Nilgül Akbir, Mimar Ahmet Gönültaş ve eşi Gonca Gönültaş, Filiz Tanılgan, Serpil Şahinöz, Neşe Billi, Adapazarlı ünlü çocuk cerrahı doktor Gültekin Büyükarslan ve eşi Gülsüm Büyükarslan, Ibrahim, Hülya Sokol ve çok sayıda davetli iştirak etti.

Gizlilik

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

• GÜVENLİK VE GİZLİLİK

İletişim

Adres: Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No : 52/A YALOVA

Telefon: (0226) 814 13 32

Fax: (0226) 811 03 00

Mail: habercigazetesi77@gmail.com

Yukarı Çık