Huzurun adresi: TATİLPARK!

 

 

Tatilin, denizin, kumsalın, konaklamanın, huzurun, eğlencenin ve sosyal yaşamın adresi TATİLPARK, yenilenen evleriyle yaz- kış halkın hizmetinde. Öğrencilerin konaklaması için de uygun hale getirilen tesiste; güvenlik ve huzur ön planda tutuluyor..

 

 

 

Haber / Esin KAYA

TİGEM arazileri içinde Yalova Belediyesi şirketi YABELTAŞ tarafından işletilen Yalova’nın en güzel sahil ve kumsalına sahip Tatilpark, doğa ile iç içe, huzurun ve dinlenmenin adresi oldu. Plajlarının güzelliği ile dikkat çeken tatil yeri, yaz- kış konaklama için de Yalova’nın en tercih edilen yerlerinin başında geliyor. Tatilpark’taki evlerde yaz aylarında 4 kişilik evlerde günlük kahvaltı dahil konaklama imkanına sahip olunuyor. Yaz sezonunun haricinde de tadilatı yapılan evlerde, özellikle üniversite öğrencileri için aylık uygun fiyatlı güvenli konaklama imkanları sağlanıyor. Festivallere, düğünlere, deniz ve plaj keyfine, konaklamaya, dinlenmeye ev sahipliği yapan 24 saat güvenliğin bulunduğu Tatilpark’ta; Aquapark, açık kapalı düğün alanları, balık ve et restoranları ile kafeteryalar da yer alıyor.

'YALOVA’NIN EN GÜZEL YERİ!'

TİGEM arazileri içinde bulunan Tatilpark’ı Yalova’ya yakışır hale getirdiklerini belirten Belediye Başkanı Vefa Salman, “Tatilpark’ı Yalovalıların en iyi şekilde konaklayabilecekleri, denizden, kumsallardan, doğadan yararlanabilecekleri yer haline getirdik. Çevre düzenlemelerini gerçekleştirdik ve konaklama yerlerini modernleştirdik. Tesislerimizde birçok hizmetten yararlanacak vatandaşlarımız için her türlü koşulları sağladık. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu ekonomik şartlarında Yalovalılar ve başka şehirlerde yaşayan vatandaşlarımıza uygun fiyatlarla tatil yapma imkanı sağlıyoruz. Okul dönemlerinde de, üniversite öğrencilerimize uygun aylık ödemelerle huzurlu ve güvenli ortamda konaklama imkanı oluşturduk. Üniversite öğrencilerimiz, 4 kişilik evlerde uygun koşullarda ve fiyatlarda kalabilir. Tatilpark, tecrübeli personellerimizle Yalova’nın en güzel yeri haline geldi” diye konuştu.

 

Gizlilik

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

• GÜVENLİK VE GİZLİLİK

İletişim

Adres: Rüstempaşa Mahallesi İsmet Acar Caddesi No : 52/A YALOVA

Telefon: (0226) 814 13 32

Fax: (0226) 811 03 00

Mail: habercigazetesi77@gmail.com

Yukarı Çık